pre-loader

SEO Hizmeti

SEO Hizmet Çeşitleri

SEO Hizmeti

SEO hizmeti; bir web sitenin Google, Yandex, Bing gibi arama motorları sonuç sayfalarında daha üst sıralara, ilk sayfaya ya da ilk sıraya çıkması için yapılan iyileştirme çalışmalarını kapsayan SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) işlemlerinin yapılmasıdır.

Genellikle mevcut bir web siteye SEO yapıldığı belirtilse de aslında SEO, web site fikrinin ortaya çıkması ile başlar ve web sitenin tasarımı süresince SEO uygulanır. Böylece SEO uyumlu olan web sitenin daha yayına girer girmez avantaj sağlar, arama motorlarında hızlıca sıralama alır. Bu durum SEO çalışması sürecinde hem işleri kolaylaştıracak hem de maliyeti düşürecektir. Baştan sona tüm bu süreci SEO Hizmeti olarak tanımlayabiliriz.

Müşterilerim ile uzun vadeli ilişkiler kurmanın değerinin farkında olarak, web sitelerini algoritmik cezalandırma uygulamalarına maruz bırakmayacak etik SEO teknikleri ile çalışırım.

SEO Hizmetleri

İşletmenin türüne ve büyüklüğüne, hizmet verdiği bölgeye göre değişkenlik gösteren SEO hizmet çeşitleri

yerel seo

Yerel SEO

Yerel SEO hizmeti, Google’da daha üst sırada yer almak isteyen yerel işletme sahipleri, küçük ve orta ölçekli firmalar içindir. Web siteniz var ve belirli bir coğrafi bölgeye, şehire ya da ilçeye hizmet eden işletme iseniz bu SEO hizmeti size göredir. Yerel SEO, şirketinizin ürünleri/hizmetleri ile alakalı belirli aramalarda arama motoru sıralamalarını artırmak için çalışır.

Etkili bir Yerel SEO hizmeti alarak, işletmenizin Google’ın arama motoru sonuç sayfalarının 1. sayfasında hem Google haritalar hem de organik sonuçlar içinde görünebilirsiniz. Yakınınızdaki müşteriler ürününüzü veya hizmetinizi aradığında yerel işletmeniz Google’da listelenmediğinde potansiyel müşterileri kaybedebileceğinizi hayal edebiliyor musunuz?

01
  • %76 – Bir telefon görüşmesine neden olan yerel aramaların yüzdesi
  • %86 – İnsanlar Google Haritalar’ı kullanarak bir işletmenin bulunduğu yere bakıyor
  • %93 – Yerelleştirilmiş amaçlarla en üst sırada yer alan aramaların yüzdesi
kurumsal seo

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO, ürün ya da hizmetlerinizi en iyi tanımlayan anahtar kelimeler için organik arama sonuçlarının ilk sayfasında yer alabilmenize, dijital marka bilinci geliştirmenize ve sayfa performansını iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

Çoğu kurumsal firma, web sitelerini seo optimizasyonu yapma konusunda sorunlarla karşılaşır. SEO yapacak zamanları yoktur ya da SEO teknikleri, araçları hakkında yeterli bilgiye sahip değillerdir. Şirket bünyesinde kurumsal SEO uzmanı istihdam edebilirsiniz, ancak bu hem maliyetli hem de SEO uzmanının bilgi düzeyi, deneyimi ile sınırlı olacaktır.

02
eticaret seo

E-Ticaret SEO

E Ticaret SEO ile ürünlerinizin arama motorları sonuçlarında görünme ihtimalini artırabilir, potansiyel müşterileriniz ve satın alma işlemleri arasındaki engelleri tespit edebilir, yinelenen içerik ve zayıf URL yapısı gibi teknik sorunları çözebilirsiniz.

Ürünleriniz rakiplerinizden daha yüksek seviyede mi? İşiniz hızla büyüyor mu? Uygun fiyatlı e ticaret SEO hizmetimiz, ürünlerinizin rakiplerinizin sıralamasından daha üst sıralara çıkmasına ve satışları artırmasına yardımcı olacaktır.

03
uluslararası seo

Uluslararası SEO

SEO ile ürün ya da hizmetlerinizi diğer ülkelerdeki arama motorları aracılığıyla pazarlamayı düşünüyorsanız birden çok ülke ve dil kombinasyonunu hedefleyerek bir web sitesi geliştirmelisiniz. Çok uluslu bir işiniz olduğu için farklı dilleri, pazarları ve beklentileri karşılayabilecek bir web sitesine ihtiyacınız var.

Uluslararası SEO için en önemli nokta, web sitenizi içeriğinin hedef ülkeye göre optimize edilmesini sağlamaktır. Her ülke için anahtar kelime araştırması bağımsız olarak yapılır ve sitenin her sürümü hedef kitlesine uygun şekilde geliştirilir.

04
  • Aynı dili konuşan farklı ülkelerdeki kullanıcıları hedefleyen web siteler.
  • Farklı dillerde konuşan farklı ülkelerdeki kullanıcıları hedefleyen web siteler.

SEO'ya mı ihtiyacınız var?

SEO, bir yatırım aracıdır. SEO için harcadığınız her kuruş uzun vadede işinize kalıcı fayda sağlar.

Teklif İste
GİT